ФОТОКОНКУРС
“ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРАЛІСІВ ТА ДИКОЇ ПРИРОДИ КАРПАТ”

© Daniel Rosengren

ПРИЙОМ РОБІТ ЗАВЕРШЕНО!
ПЕРЕМОЖЦІ ФОТОКОНКУРСУ 2021

Вітаємо авторів  30+1 найкращих фотографій конкурсу  “Збереження пралісів та дикої природи Карпат”, який відбувався за підтримки Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF)  у співпраці з Франкфуртським зоологічним товариством (ФЗТ) в рамках програми “Збереження Карпатських пралісів”. 

Ці неймовірні світлини стануть учасниками спеціальної мандірвної фотовиставки в рамках програми “Збереження пралісів та дикої природи Карпат”, яку можна буде побачити під час кінофестивалю CMIFF (5-10 жовтня, м Ужгород) та на території проектних парків Сколівські Бескиди, Зачарований Край, Бойківщина, Гуцульщина.

Протягом наступних 3х днів триватиме голосування в номінації «Приз глядацьких симпатій», переможець якої отримає подарунок від Франкфуртського зоологічного товариства (ФЗТ).

Заходьте в альбом з фото 31 найкращих та залишайте ваші ♥️ за світлини, які сподобались найбільше! 

Оголошення переможців, які отримають головні призи – 200 євро за ваше фото з Карпат – відбудеться 12 вересня.

Програма «Збереження Карпатських пралісів» прагне зберегти 300 000 гектарів природних ландшафтів в Карпатах, як одну з найбільших і найцінніших мереж заповідних територій в Європі. Існуючі природоохоронні території мають бути розширені за рахунок важливих пралісів та старовікових лісів, а отже, краще захищені.

Долучайтесь до осередку знань про українські Карпати: https://carpathianforests.org/ua/

Carpathian Mountain

International Film Festival 2020