ПЕРЕМОЖЦІ
КІНОКОНКУРСУ 2022

Переможці кіноконкурсу ІIІ-го Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю CMIFF 2022! 

Церемонія вручення нагород відбулась в Закарпатському академiчному обласному театрі ляльок «БАВКА».

🏆Приз журі за найкращий фільм документального повнометражного конкурсу фестивалю отримала стрічка «Відлюдник з Трейга» режисерки Лейзі Маккензі (Великобританія, 2021) 

 

🏆Приз за найкращий короткометражний фільм фестивалю отримала стрічка … «Минуле Майбутнє Гора» режисерки Марії Лук’янчук (Україна, 2021)

  

🏆Спеціальну відзнаку журі отримують фільми «Плай» режисерки Єви Джишиашвілі (Україна, 2021)

та фільм «БЕРГ» режисерки Йоке Олтаар (Нідерланди, Словенія, 2021)

  
🏆Серце глядачів кінофесту цього року здобув документальний фільм «Вільна людина. Проща» (Україна, 2022) режисера Сергія Дмитренка
 
 
Глядачі обирали стрічку шляхом голосування під час кінофестивалю.
Члени журі:
Алекс Малишенко
Кіножурналіст, програмер та сммник. Співорганізатор кінофестивалю Миколайчук OPEN у Чернівцях та кінофестивалю українського кіно у Миколаєві «Тактична пауза». До цього два роки поспіль був програмним координатором Docudays UA. Серед видань до яких пише Алекс – lb.ua, Moviegram, L’Officiel Hommes та інші. Серед фільмів з якими працював – «Носоріг», «Стоп-Земля», «Щоденник нареченої Христа» тощо.
Андрій Литвиненко
режисер за освітою, автор ідеї одного з перших альманахів документального кіно про чемпіонат Європи в Україні, “Поза Євро” 2012. Один з українських продюсерів документального фільму “Процес. Українська держава проти Олега Сенцова” 2016. Також створив низку короткометражних документальних фільмів та приймав участь у створенні освітніх програм для документалістів.
Надія Парфан
Українська кінорежисерка, продюсерка, кураторка культурних проєктів. Співзасновниця Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» у Славутичі, онлайн-кінотеатру Такфлікс, продюсерка фестивалю “7+7”. Режисерка фільмів «Співає Івано-Франківськтеплокомунунерго», «Жінки, що грають в ігри» (2021), режисерка та сценаристка міні-серіалу “Заново” (2021).
Олексій Гладушевський
Генеральний продюсер першого офлайн кінофестивалю прем’єрних українських фільмів «Миколайчук OPEN у Чернівцях (2022). Має досвід більш ніж 15 років у створенні контенту для телебачення та кіно. У 2019 році був призначений генеральним директором Нового каналу, став керівником багатьох популярних документальних та розважальних телепроєктів. З 2019 – співзасновник кінокомпанії “Ріал Пікчерс”. Автор та продюсер короткометражних та повнометражних документальних та художніх фільмів.
Вітаємо переможців кіноконкурсу III CMIFF 2022!
Дякуємо всім учасникам конкурсу, журі та глядачам кінофестивалю – кожному, хто створив неповторну атмосферу кінофестивалю CMIFF 2022.
Безмежно дякуємо ЗСУ за можливість провести кінофестиваль та підтримувати Україну!
Дякуємо БФ Серце до серця Закарпаття за можливість підтримати вашу місію. Завдяки відвідувачам CMIFF 2022 ми змогли зібрати 14421 грн, 20 дол і 20 євро донатів на закупівлю аптечок та медикаментів для військовослужбовців.
***
Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль” (CMIFF) 2022 відбудеться завдяки фінансової підтримки Goethe-Institut Ukraine у забезпеченні трансфера та проживання гостей кінофестивалю.
Окрема подяка за сприяння та всебічну підтримку кінофестивалю: Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, Frankfurt Zoological Society , Австрійський центр, Кафедра англійської філології УжНУ, Olivye House, Gift Ideas, Gorgany, Комітат, Eat Me Cafe & Riverside, PettersonApps, Їж двіж, Рекламно – виробнича компанія Barlet.com , Kochut, Chysto.de, Повна банка.
Організатор кінофестивалю – Закарпатська Фільмкомісія Transcarpathian Film Commission
Співорганізатор кінофестиваля – Закарпатський академiчний обласний театр ляльок «БАВКА»
Дякуємо за інформаційну підтримку: ZAHOLOVOK.COM.UA, Varosh, Cinema.in.ua, Карпати ІНФО, Єде́н радіо, Тиктор медіа, ТОВ “Редакція газети “Новини Закарпаття”.
Дякуємо за фото: Роберт Довганич
Дякуємо вам! 🖤 CMIFF 2022 – ТВОЄ МІСЦЕ СИЛИ

Carpathian Mountain

International Film Festival 2020