ПЕРЕМОЖЦІ
КІНОКОНКУРСУ 2021

Вітаємо переможців ІІ-го Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю CMIFF 2021! 

Церемонія вручення нагород відбулась в Ужгородському Ляльковому театрі “Бавка”. Відкрив церемонію духовий оркестр Міністерства внутрішніх справ Закарпатської області.

🏆Приз журі за найкращий фільм документального повнометражного конкурсу фестивалю отримала стрічка Вовки на кордонах (Wolves at the Borders, Чехія, 2020 рік). Режисер Мартін Пав зі сцени особисто подякував за запрошення на фестиваль та нагороду і зізнався, що він вперше побував в Україні.

🏆Спеціальну відзнаку журі отримала документальна картина режисерки Ганни Ярошевич «Май далеко — май добре» (України, 2020 рік). Другою нагородою фільму за вечір став приз глядацьких симпатій! Переможця обирали виключно глядачі, голосуючі за QR-кодом за фільм, який зачепив їх найбільше. Режисерка та головний герой фільму Мішель Якобі особисто представляли фільм на відкритті та отримали чимало яскравих вражень. А нагороди від фестивалю на церемонії отримала комунікаційна менеджерка фільму Анастасія Пугач

🏆Приз за найкращий документальний короткометражний фільм фестивалю отримала стрічка «Стійкість» (Resilience) режисера Андреса Бронніманна (Коста-Ріка, 2021 рік). Тож подарунки вирушать до Латинської Америки!

Члени журі кіноконкурсу:

–  Геннадій Кофман, продюсер, співзасновник і перший керівник Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Мандрівного фестивалю в регіонах України.

Ліза Сміт, Режисерка, продюсерка та співзасновниця TABOR production.

Микола Базаркін, програмний директор кінофестивалю «Кіносарай», режисер монтажу.

Аліса Коваленко, режисерка, членкиня Європейської кіноакадемії.

Carpathian Mountain

International Film Festival 2020